O nas

Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji - since 2018

Jesteśmy miejscem dla każdego, zarówno dla osób kochających media społecznościowe jak i dla tych, którzy po prostu chcą miło spędzić czas. Nasza sieć muzeów liczy obecnie cztery lokalizacje: Szczecin (2018), Zakopane (2019), Warszawa (2020), Kraków (2022). W planach mamy kolejne lokalizacje oraz zupełnie nowe atrakcje na światowym poziomie :)

Jeśli jesteś fanem selfie i lubisz dobrą zabawę, to naładuj baterię w swoim telefonie i przygotuj kartę pamięci, bo Be Happy Museum to prawdziwa mekka dla miłośników zdjęć i dobrej zabawy. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że u nas można dosłownie oderwać się od rzeczywistości. Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zapewne przyprawią Cię o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Fani Instagrama czy TikToka z pewnością zrobią furorę w sieci swoimi fotkami i filmikami, ale także przeżyją niezapomnianą przygodę i naładują akumulatory szczęścia. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe.

Podczas wizyty nawet największy ponurak zacznie się uśmiechać! To gwarantowana doskonała zabawa nie tylko dla fanów mediów społecznościowych, ale także całych rodzin, które chcą spędzić radosny czas w niepowtarzalnej scenerii. Nie mniejsze emocje czekają na odwiedzających także w pokojach iluzji, w których świat po prostu wywraca się do góry nogami. U nas czas biegnie powoli, a wyobraźnia mocno pracuje.

Nasze stacjonarne sklepiki to królestwo słodkich squishy, donatowe magnesy, słodycze i oryginalny merch naszej marki dostępne od ręki.

Spontaniczne wyjście ze znajomymi, z rodziną, randka, urodziny, wieczór panieński, a może szałowa sesja fotograficzna? Każdy pretekst jest dobry, aby odwiedzić #BeHappyMuseum!