News

16 października 2020

Jesteśmy otwarci

Ważny komunikat. Zaznaczamy, że pomimo włączenia Szczecina do strefy żółtej, a Poznania i Zakopanego do stref czerwonych nasze Muzea Szczęścia i Iluzji pozostają otwarte zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.  Dbamy przy tym oczywiście o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających. U nas zwiedzający nie (...)

czytaj więcej »

12 października 2020

Happy Halloween 2020

W tym roku Halloween wcale nie musi być nudne! U nas wszystkie strachy, zmory i upiory są mile widziane. Już od 11 października we wszystkich naszych lokalizacjach odnajdziecie specjalne scenki w strasznym klimacie. To jedyna taka okazja na super zdjęcie, (...)

czytaj więcej »

10 września 2020

Warszawa - grudzień 2020!

New Warsaw Selfie Point. Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji zawita w końcu do Warszawy! Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zajmujących około 800 metrów kwadratowych – to sceneria, która przyprawia o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość (...)

czytaj więcej »

20 sierpnia 2020

Kup watę cukrową Dominika Rupińskiego

Przodek waty cukrowej powstał już w XV wieku. Maszynę do wyrobu tej słodkości wymyślono w 1897 r. Jej twórcami byli dentysta i producent cukierków z USA. Nazywała się Fairy Floss. Właśnie w sierpniu pierwsze urodziny obchodzi wata od IM SO SWEET Polska dostępna jest we (...)

czytaj więcej »

20 sierpnia 2020

Atrakcja nr 1 w Poznaniu!

No i mamy to! Atrakcja nr 1 w Poznaniu na serwisie TripAdvisor. Dziękujemy za wasze zaufanie i zapraszamy do pierwszego w Polsce prawdziwego Muzeum Szczęścia i Iluzji.

czytaj więcej »