News

« Rückkehr

Warschau kommt bald!

02.01.2021

Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji zawita w końcu do Warszawy!

Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zajmujących około 800 metrów kwadratowych – to sceneria, która przyprawia o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Fani Instagrama czy TikToka z pewnością zrobią furorę w sieci swoimi fotkami i filmikami, ale także przeżyją niezapomnianą przygodę i naładują akumulatory szczęścia. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe. Podczas wizyty nawet największy ponurak zacznie się uśmiechać! To gwarantowana doskonała zabawa nie tylko dla  fanów mediów społecznościowych, ale także całych rodzin, które chcą spędzić radosny czas w niepowtarzalnej scenerii. Nie mniejsze emocje czekają na odwiedzających także w pokojach iluzji, w których świat po prostu wywraca się do góry nogami. Co ciekawa każda wizyta w muzeum może przynieść nowe doświadczenia, ponieważ ekspozycja będzie systematycznie zmieniania i wzbogacana o dodatkowe elementy. 

Atrium Reduta Warszawa – luty 2021

Jeśli jesteś fanem selfie i iluzji oraz lubisz dobrą zabawę, to naładuj baterię w swoim telefonie i przygotuj kartę pamięci, bo już w grudniu, w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie otwiera się prawdziwa mekka dla miłośników mediów społecznościowych. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami oraz największy w Polsce basen z piankami Marshmallow sprawiają, że  w Be Happy Museum można będzie dosłownie oderwać się od rzeczywistości.

„Dzięki Be Happy Museum wspomnienia mają jeszcze bardziej wyrazisty kolor, a codzienność staje się słodsza. Nic więc dziwnego, że otwarciu naszej atrakcji towarzyszy tak ogromne zainteresowanie nie tylko fanów social mediów. Staramy się, by w każdej lokalizacji zaskoczyć odwiedzających czymś charakterystycznym dla danego miejsca. W Warszawie nie zabraknie oczywiście takich elementów w zaskakującym stylu sweet art” – zapowiada Jowita Pałczyńska, właścicielka i pomysłodawczyni Be Happy Sweet Art & Illusion Museum.

Be Happy Museum to nie tylko miejsce do robienia zdjęć. W warszawskiej atrakcji znajdzie się strefa Sweet Cafe, w której będzie można skosztować na przykład Różowego Latte. Stolica będzie również pierwszym miejscem, gdzie otwarty zostanie stacjonarny Be Happy Shop, czyli firmowy gift shop z setkami różowych gadżetów, ubraniami i słodyczami z linii Be Happy Museum oraz merch innych polskich influencerów – podkreśla Jowita Pałczyńska.

Otwarcie Be Happy Museum zaplanowano w pierwszym kwartale 2021. Organizator wystawy zadba oczywiście o bezpieczeństwo odwiedzających i zastosuje się do obowiązującego reżimu sanitarnego.