News

« Rückkehr

Praca - Warszawa

31.05.2021

Wymarzona praca w zasięgu ręki. Dziel się szczęściem z innymi i wybierz dobrą zabawę, zamiast nudy przy biurku. Dołącz do zespołu pierwszego polskiego Muzeum Szczęścia i Iluzji i twórz wspólnie z nami niezapomniane wspomnienia dla siebie i innych.

Be Happy Museum zatrudni  osobę na stanowisko menagera lokalu w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • kontrola czasu pracy

  • weryfikacja dokumentów HR

  • ustalanie grafików

  • kontrolowanie ustalonego porządku pracy

  • raportowanie obrotów

  • koordynacja projektów komercyjnych dla firm,

  • opieka nad kluczowymi klientami,

  • wsparcie procesu budowania świadomości marki Be Happy Museum,

  • udział w akcjach promocyjnych i koordynowanie ich,

  • dbanie o ”dobre morale” w zespole

  • dbałość o jakość obsługi  klienta

  • przestrzeganie ustalonych norm funkcjonowania lokalu

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (minimum 2 letnie)

  • znajomość kodeksu pracy

  • wiedza z zakresu HR

  • dobra znajomość j. Angielskiego

  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność, gotowość do pracy w weekendy

  • dobra znajomość funkcjonowania serwisów społecznościowych, social mediów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi kas fiskalnych, terminali płatniczych

Oferujemy:

ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki pracy, stabilność zatrudnienia.

Praca w centrum Warszawy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o zgłoszenia mailowe: info@behappymuseum.comW tytule wiadomości należy wpisać: "Praca Warszawa".

W treści prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.