News

Praca - Szczecin

31.05.2021

Wymarzona praca w zasięgu ręki. Dziel się szczęściem z innymi i wybierz dobrą zabawę, zamiast nudy przy biurku. Dołącz do zespołu pierwszego polskiego Muzeum Szczęścia i Iluzji i twórz wspólnie z nami niezapomniane wspomnienia dla siebie i innych.

Be Happy Museum zatrudni od zaraz osobę na stanowisko animator/kasjer. Miejsce pracy: Szczecin.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta
  • obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego
  • dbałość o jakość obsługi zwiedzającego oraz inne czynności związane z zapewnieniem zgodnego ze standardami firmy funkcjonowania obiektu
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość funkcjonowania serwisów społecznościowych, social mediów
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność, gotowość do pracy w weekendy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki pracy, stabilność zatrudnienia, obowiązuje strój firmowy.

Praca w centrum Szczecina.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o kontakt mailowy - info@behappymuseum.comW tytule wiadomości należy wpisać: "Praca Szczecin".

Prosimy o dopisanie w treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.