Regulamin atrakcji

Każdy z odwiedzających ma obowiązek zapoznać się z regulaminem atrakcji oraz stosować się do niego. Wchodząc do Muzeum akceptujesz nasz regulamin.

1. Be Happy Museum jest to miejsce, gdzie odwiedzający mogą wykonać zdjęcia oraz filmiki na własny użytek przy unikalnych scenografiach, rekwizytach oraz scenach iluzji.

2. Sesje produktowe, komercyjne czy jakiekolwiek lokowanie produktu jest odpłatne i wymaga osobnej zgody Be Happy Museum: hello@behappymuseum.com.

3. Lokal jest monitorowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa zwiedzającym.

4. Każde dziecko poniżej 10 roku życia przebywające w Muzeum musi znajdować się pod opiekę Rodzica/Opiekuna. Za bezpieczeństwo dzieci w Be Happy Museum odpowiadają Rodzice/Opiekunowie. Obowiązuje bezwzględny zakaz biegania.

5. W szatni można zostawić kurtki, jednak torby i inne drogocenne rzeczy należy zabrać ze sobą. Be Happy Museum nie odpowiada za pozostawione rzeczy.

6. W okresie jesienno-zimowym prosimy o zdejmowanie obuwia przed wejściem do atrakcji.

7. Zakaz wnoszenia napojów i artykułów spożywczych. Na sali nie można także żuć gumy.

8. Obowiązuje zakaz stawania na huśtawkach oraz stukania huśtawką o ściany.

9. W basenie, ze względu na twardą podłogę obowiązuje kategoryczny zakaz skakania.

10. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz wsiadania na jednorożca. Prosimy nie wieszać się na eksponatach zamocowanych do ścian, np. donatach, czy lodach.

11. Wystrój oraz rekwizyty są własnością marki Be Happy Museum. Prosimy wszystkich o nie niszczenie elementów scenografii i wyposażania. Za spowodowane szkody odpowiada sprawca, a w przypadku nieletnich ich prawny opiekun.

12. Obsługa Be Happy Museum ma prawo skrócić pobyt w atrakcji osób zachowujących się agresywnie i nie stosujących się do regulaminu lub poleceń obsługi.

13. Właściciel Be Happy Museum nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób i dzieci nie przestrzegających regulaminu.

14. Czas zwiedzania atrakcji nie jest ograniczony - trwa średnio ok. 60 min. Pewne scenki na prośbę personelu mogą mieć ograniczony czas.

15. Be Happy Museum zastrzega sobie prawo do zmiany scen bez uprzedniego informowania o tym. 

16. Nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu on line zgodnie z art. 38 ust. Prawa Konsumenta. Jest możliwość zmiany daty wstępu, jednak nie później niż 5 dni roboczych przed datą planowanej wizyty.

17. Kupując bilet do Muzeum oraz bilet na wydarzenie specjalne akceptujesz możliwość wykorzystania swojego wizerunku przez Be Happy Museum (zgoda ta dotyczy udostępniania wizerunku na stronie www.behappymuseum.com, w social mediach atrakcji oraz komunikacji wewnętrznej)

18. Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, to przed zakupem biletów online prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym odziałem Be Happy Museum.

KLAUZULA RODO

W związku ze znajdującym się w Muzeum monitoringiem wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem twoich danych osobowych jest Sweet Art Jowita Pałczyńska (al. Papieża Jana Pawła II 3-4, 70-413 Szczecin, NIP: 851-210-24-17). Dane będą przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa zwiedzającym Be Happy Museum i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym.