News

Praca - Content Manager

21.06.2022

W związku z rozwojem naszej marki poszukujemy osoby na stanowisko Content Manager. Miejsce pracy: Warszawa.

Jeżeli kreatywność nie jest ci obca i masz doświadczenie w budowaniu wartościowego content’u to zapraszamy do współpracy. Marka Be Happy Museum to sieć działająca na polskim rynku od 2018 roku, ale mająca silne korzenie w branży atrakcji turystycznych już od lat 90. Jeżeli uważasz, że jesteś wartościowym kandydatem to zapraszamy do współpracy.

Twoje obowiązki:
- Planowanie i kreacja działań w social mediach: Instagram/Facebook Reels & TikTok (scenariusz i realizacja) - minimum 4 posty miesięcznie,
- Publikowanie wartościowych treści zgodnie ze strategią biznesową i marketingową marki,
- Współpraca lokalizacji w zakresie budowania bieżącego content’u,
- Support kreatywny.

Wymagania pracodawcy:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w prowadzeniu kampanii medialnych, kreowaniu wizerunku marki,
- Biegła znajomość aplikacji Instagram, Tik Tok oraz bieżących trendów,
- Elastyczność i kreatywność - wdrażanie nowych pomysłów i innowacji,
- Umiejętność dopasowywania języka do grupy docelowej oraz kanałów publikacji,
- Mile widziana znajomość branży turystycznej oraz zagadnień związanych z e-commerce.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y to wyślij do nas swoje aktualne TikToki i reelsy. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie na info@behappymuseum.com.