News

« wróć do listy

Ferie w mieście!

07.01.2024

Drodzy miłośnicy zimy i ferii! Chociaż temperatura za oknem może być niska, to my mamy gorące wiadomości, które Was rozgrzeją! Be Happy Museum serdecznie zaprasza Was na niezwykłe ferie zimowe w Polsce, które na pewno Was nie zawiodą. Przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje w Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Zakopanem, które udowodnią, że ferie w tych miastach nie muszą być nudne!

Kraków - Magiczne Zimowe Miasto

Kraków zachwyca swoim urokiem przez cały rok, ale w zimie staje się jeszcze bardziej magiczny. Odwiedźcie Be Happy Museum w Krakowie i wpadnijcie w wir emocji, odkrywając naszą interaktywną wystawę. To idealne miejsce na rodzinne ferie!

Szczecin - Ferie Nad Morzem

Szczecin to prawdziwa perełka na mapie polskiego wybrzeża. Be Happy Museum w Szczecinie to miejsce pełne fascynujących interakcji. Odkryjcie świat emocji i zabawy z nami!

Warszawa - Stolica Zabawy

Warszawa to nie tylko stolica, ale także miejsce niezwykłych atrakcji dla całej rodziny. Be Happy Museum w Warszawie to idealne miejsce na spędzenie zimowych ferii, gdzie emocje i uśmiech są na porządku dziennym.

Zakopane - Zimowe Radosne Szaleństwo

Zakopane to mekka miłośników górskich przygód, ale także miejsce, gdzie można odkryć świat emocji w Be Happy Museum. Połączcie aktywność na świeżym powietrzu z wizytą w naszym muzeum, by Wasze ferie były naprawdę wyjątkowe.

Dlatego niezależnie od tego, gdzie spędzacie te ferie zimowe, niech Be Happy Museum będzie Waszym punktem docelowym. Z nami Wasze ferie nie będą nudne ani zimowe. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Dowiedzcie się więcej o naszych atrakcjach w Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Zakopanem na naszej stronie internetowej. Zaplanujcie swoją wizytę już teraz i sprawdźcie, jak emocje stają się częścią Waszych zimowych przygód.

Do zobaczenia w Be Happy Museum, gdzie uśmiech jest najważniejszy, niezależnie od pory roku!